Sæbø A-lag skal spele sin første treningskamp mot ørsta tirsdag 20 februar.
Oppmøte:Ørsta kunstgrasbane kl 19.30
Alle er friske og raske med unntak av Terje Stokke og Jomar Leknes,so no har dei med interesse for Sæbø-fotballen ein sjangs til å sjå status til laget + å sjå dei nye spelarane til laget!!
Med sportslig helsing
Jan Kjetil Holen
Storsigrar for Sæbø (30.03.2007 kl. 10:57)
Registrerer på diverse andre nettstadar at Sæbø har slått til med to storsigrar i treningskampane i det siste. Sæbø-Volda jr. 6-1 og Sæbø-Vartdal 5-2. Slike prestasjonar må kome fram på portalen. Nokon som kan opplyse om målskårarar og andre høgdepunkt? Alltid kjekt å vite.
Kjell-Johan Aarseth
Lykke til , (24.02.2007 kl. 19:51)
Lykke til i år med fotballen på A-laget...
Tenker fortsatt på å komme tilbake til moderklubben min.
Har lagt fotballhanskene på hylla fortida pga. jobb.. men kjem sterkt tilbake. :)
Ken Robin Naustenget
tap. (21.02.2007 kl. 22:58)
Desverre endte det med tap.8-1 (2-1). Espen Frøland var målskårar.
Terje Stokke
Resultatet ? (21.02.2007 kl. 16:07)
Korleis gjekk treningskampen mot Ørsta ?
Alf Ole Aarseth
Kampar!! (19.02.2007 kl. 22:26)
Vi spelte mot åmdal ein intern-kamp på Torsdag.Vi vann den 3-1 etter mål ved Marius R(2)Kai arne.Vi skal møte alle dei lokale laga men tidspunkt er ikkje fastsett!! Slal vere flinke å gi beskjed i god tid før kvar kamp..
Jan Kjetil Holen
Lykke til (19.02.2007 kl. 21:55)
Lykke til. Er dessverre på reise når kampen vert spelt. Viss andre datoar for treningskampar er fastsette, er det berre å leggje dei ut.
Rune Sæbønes
(19.02.2007 kl. 21:48)
Lykke til kara.He stor tru på suksess på alle fronter i år..
Følger spent med i utviklinga..
Arnar Gjerløw Holen